اخبار سایتتوان تولید برق نیروگاه کرمان 6 درصد افزایش خواهد یافت / آمادگی کامل نیروگاه برای تامین برق پیک تابستان

مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی شهید سلیمانی کرمان با تاکید براینکه در حال ارتقا واحدهای نیروگاه هستیم، گفت: اجرای تعمیرات برنامه ریزی شده در این دوره موجب خواهد شد تا حدود 6 درصد توان نیروگاه نسبت به حالت عادی افزایش یابد.

ادامه مطلب

آمادگی نیروگاه های کشور برای تامین برق چقدر است؟

هم اکنون بیش از 70 هزار مگاوات (77 درصد) از برنامه تعمیرات نیروگاه های کشور برای تامین برق پایدار پیک تابستان امسال انجام شده است و آنطور که مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی اعلام کرد تا اواسط خرداد ماه، 69 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاه های حرارتی برای تامین برق مورد نیاز پیک تابستان امسال آماده خواهد شد.

ادامه مطلب

قطعات جدید نیروگاه نکا در حال ساخت است/بومی سازی 1700 نوع قطعه مورد نیاز نیروگاه

مدیر عامل نیروگاه شهید سلیمی نکا با اشاره به پروژه افزایش 500 مگاواتی ظرفیت این نیروگاه، گفت: موافقت احداث واحدهای جدید نیروگاهی در این مجموعه دریافت شده است و هم اکنون قطعات واحدهای گازی توسط شرکت مپنا در حال ساخت است.

ادامه مطلب

اجرای هزار فقره تعمیرات دوره ای در یکی از متنوع ترین نیروگاه های گازی جهان/بازسازی 70 نوع قطعه داغ نیروگاهی در سال جهش تولید

مدیر عامل نیروگاه ری گفت: در مدت زمان فعالیت این مجموعه توانسته ایم اقدامات مربوط به بهره برداری، تعمیرات و نگهداری روزانه 40 واحد توربین گاز در پنج تایپ متفاوت را اجرا کرده و بیش از یک هزار فقره تعمیرات دوره ای را انجام دهیم.

ادامه مطلب

جستجو