اخبار سایتساخت ایمپلر و توربین تورک کانورتور واحد های گازی نیروگاه اسلام آباد غرب

با توجه به ناکافی بودن نقشه و اطلاعات مورد نیاز برای ساخت این تجهیز ،در ابتدا ضمن دمونتاژ تورک کانورتور اطلاعات و طرح های مورد نیاز برای ساخت تهیه و در نهایت یک نمونه کامل از این تجهیز شامل ایمپلر و توربین توسط متخصصان داخلی ساخته شد.

ادامه مطلب

توربین گاز روزآمد جی‌ئی برای نیروگاه ایندک میشیگان

بنابر اعلام شرکت جی‌ئی توربین های گاز کلاس اِچ‌اِی این شرکت در نیروگاه ایندک میشیگان نصب خواهند شد و ظرفیتی جدید برای تأمین برق مورد نیاز ۶۳۵۰۰۰ مشترک مسکونی در این منطقه ایجاد خواهند کرد.

ادامه مطلب

ساخت ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید تا سال آینده در کشور

معاون وزیر نیرو خبر داد:ساخت ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید تا سال آینده در کشورمعاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: تا سال آینده سه هزار و ۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید در کشور احداث می‌شود.

ادامه مطلب

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک هرمزگان تا دو ماه آینده

وزیر نیرو خبر داد:آغاز عملیات اجرایی نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک هرمزگان تا دو ماه آیندهوزیر نیرو گفت: ظرف دو ماه آینده عملیات اجرایی نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک استان هرمزگان با استفاده از وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب

نقش مهم نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان در پایداری شبکه جنوبشرق کشور

نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان با 8 واحد گازی و 4 واحد بخار به عنوان یکی از یزرگتربن نیروگاههای کشور  با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا  و توانمندی فنی و مهندسی در پایداری شبکه برق جنوبشرق کشور نقش مهمی ایفا می کند.

ادامه مطلب

تامین 220 میلیون دلار برای ساخت نیروگاه سیریک هرمزگان توسط روس‌ها

وزیر نیرو با اشاره به ساخت نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک استان هرمزگان با استفاده از وام دولت روسیه، گفت: تا ظرف دو یا سه ماه آینده حدود 220 میلیون دلار از اعتبار مورد نیاز این پروژه از سوی سرمایه‌گذار تامین خواهد شد.

ادامه مطلب